Lütfen Beklemede Kal izle |1080p|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 7 gün önce eklendi
Lütfen Beklemede Kal izle |1080p|

Lütfen Beklemede Kal izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...

Wendy adındaki otistik bir kadın Scottie adlı bakıcısından kaçarak yazdığı el yazılarını yarışmaya göndermek ister. Bunun için sihirli dünyasında dramatik bir serüven onu bekleyecektir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (20)
 1. elips

  hoş güzel vakit geçirdimm polisin onu bulduğu ve iletişim kurduğun anlar çok hoş sevgi yumağım oldum o derece yani teşekkür ederim hdfilmcehennemi emeğinize sağlık

  -3
 2. Müdür

  Hor görmek mi normal dediğimiz insandan kat kat zekiler
  yaradılıştan ötürü büyüme hormonları yetersiz olduğundan dolayı vucut bazı foksiyonları yitirir gelişim sağlayamaz bu durum kişide reflex yetersizliği oluştursada duyuları aşırı derecede gelişir algılama problemi yaşamazlar ama anlık yanıt veremezler tıpta tedavisi yok kimi anne baba anlayamazmış ne olursa olsun çocuk sevgi ile büyümeli otizm olsun daum olsun fark etmez.

 3. The_Erinch

  Film tek kelime ile harikaydı...iliklerinize kadar hissedebiliyorsunuz.... sizden azıcık farklılar sadece..sakın ama sakın onları hor görmeyin........

 4. Orhan

  Amerikada devletin Otizmli vatandaşına verdiği değeri görüyoruz. Kitaplarda da okudum. maalesef bizim ülke olarak, zihniyet olarak, eğitim olarak, insana insan olduğu için verilmesi gereken değer olarak ne kadar gerilerde olduğumuzu anlıyoruz. Ülkemizde otizmli yavrusu olanların tamamen kendi halinde olduğunu sadece bu ocaklar bu aileler biliyor. Çok pahalı, çok uzun ve çok meşakkatli olan bu süreçte aile her açıdan sınanıyor. Allah hepsine ve hepimize yardım etsin. Bu yüksek düzeye, bir otizm vakasını anlatmış. Genelde çok daha derin dramlar var bu yolda.. Okuyan herkesi çevrelerinde bu durumda olan ailelere yardıma davet ediyorum. Saygılar.

  12
 5. Abuzittin-Kinte

  enis gardaşım ALLAH azze ve celle yardımcın olsun.evladımız inşallah mutlu olsun.herşey imtihanın parçası,sana ayrı bana ayrı dert var.sabırlar diliyorum gardaşım..

  14
 6. ENİS

  Yeğenim Efe maalesef otistik. 24 yaşında, adı gibi heyetli. Dili çözülmediği için kendisini ifade edemiyor.Gittikçe agresifliğinin dozu arttı. Bu yüzden bu tarz filmleri izlerken çok duygulanıyorum. Lütfen gençler, çocuk yapma devrenizdeki ve hamilelik döneminde (9 ay) inanılmaz dikkatli ve sağlığınıza dikkat edin lütfen. Zihinsel engelli bir çocuğunuz olduğu gün, sizin ruhen öldüğünüz, fiziken çöktüğünüz gün olacaktır.
  Sağolun Kaan bey kardeşim.Elinize sağlık. İnanın her ostistik hastanın olduğu evden bir senaryo çıkar. Hepinize iyi seyirler, gençler..

  96
HDFİLMCEHENNEMİ.COM