Phantom Thread izle |DVDSCR|

Film ve dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ DVDSCR
Uyarı: SES ve GÖRÜNTÜ DVDSCR
Film Bilgileri 1 hafta önce eklendi
Phantom Thread izle |DVDSCR|

Phantom Thread izle |DVDSCR|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...

Savaştan sonra 1950’lerin Londra’sındaki ünlü terzi Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) ve kızkardeşi Cyril (Lesley Manville), Woodcock Ailesi’nin farklı tarzıyla İngiliz modasının merkezinde yer almaktadır. Hayatına girip çıkan kadınlardan esinlenen Woodcock’un hayatı genç, güçlü iradeli bir kadın olan Alma (Vicky Krieps) ile karşılaşmasıyla değişir ve bu kadın onun ilham kaynağı ve sevgilisi olarak hayatında önemli bir yere gelir. Eskiden sıkı bir kontrol ve plan dahilinde olan Woodcock’ın hayatı bir anda bozulmuştur.

Paul Thomas Anderson, son filmiyle hem kendi yaratıcı yolculuğundaki bir sanatçının hem de onun dünyasını döndürmeye devam eden bir kadının portresini çiziyor. Phantom Thread, Paul Thomas Anderson’un sekizinci filmi ve Daniel Day-Lewis’le olan ikinci işbirliği.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (13)
  1. bilici

    analayana çok hoş bir film.sakin ,hanımların tabiatının perde arkasını görebilirsiniz,bazı hastalıklı düşüncelerinin dışa vurumu diyebiliriz....seyredilir.

  2. Emre

    Film çok hoşuma gitti, sakin ama derin.
    Admin teşekkürler, türkiyenin en hızlı ve güncel film sitesisiniz, reklamlara bile bazen kendim tıklıyorum faydam olsun diye :))

HDFİLMCEHENNEMİ.COM